Читаємо схожі записи:
Відбулось засідання стипендіальної комісії День піци та День Святого Валентина. Вчимо школярів гуртуватися та допомагати один одому Перші кроки студентів-третьокурсників на педагогічній практиці Студенти презентували віртуальні подорожі містами Херсонщини Вітаємо Корибут Діану та Абрамович Вікторію з перемогою у ІІ Всеукраїнському багатожанровому… У студентів спеціальності "Початкова освіта" почалася педагогічна практика "Пробні уроки і заняття"