![нааарпр](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/08/нааарпр.jpg)
![4](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/08/4-1024x683.jpg)
Маргарита Климович під час свого вітального слова педагогам зазначила, що у місті дуже гарно побудована система корекційної освіти для дітей-логопатів. Вона звернула увагу на те, що дошкільні загальноосвітні заклади мають методичну базу та професійний кадровий склад для забезпечення ефективної корекції мовленнєвих вад. Також директор коледжу запропонувала співпрацю в плані практичної підготовки вихователів логопедичних груп та вихователів компенсуючих груп спеціальних та комбінованих дошкільних закладів.
У ході екскурсії закладами освіти міста, представники нашого коледжу відвідали ДНЗ №1 «Олімпієць», де завідувач дитячого садка познайомила наших викладачів із системою роботи закладу та особливостями функціонування логопедичних груп.
Дуже приємно, що серед освітянської спільноти міста Гола Пристань є випускники нашого коледжу, вже знанні та досвідченні вчителі та вихователі.
Дякуємо завідувачу дошкільного закладу №1 «Олімпієць» Попові Наталі Володимирівні, організаторам заходу за надану можливість познайомитися з прогресивним педагогічним досвідом системи освіти міста Гола Пристань.