![3](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/12/3.jpg)
![IMG_3703](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/12/IMG_3703.jpg)
10 грудня студенти-випускники 2016 року зустрілися з представниками ХДУ.
Директор коледжу Маргарита Климович представила присутнім Любов Євгеніївну Пєтухову, декана факультету дошкільної та початкової освіти, доктора педагогічних наук, професора; методиста заочного відділу факультету – Свіховську Тетяну Олександрівну та Юрчука Юрія Юрійовича, викладача кафедри педагогіки початкової освіти.
Любов Євгеніївна розповіла, що факультет дошкільної та початкової освіти є одним із престижних факультетів Херсонського державного університету. Серед викладачів факультету доктори наук, професори, доценти. Факультет підтримує зв’язки з Педагогічною академією (м. Слупцьк) Польща та Фрьобельсемінаром (м. Кассель, Німеччина).
Методист заочного відділу факультету познайомила присутніх з умовами вступу та особливостями навчання на заочному відділені.
![IMG_3711](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/12/IMG_3711.jpg)