09 листопада відбувся “Турнір знавців математики” для студентів 1-2 курсів в рамках декади педагогічної майстерності викладачів математики![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Між собою змагалися дві команди: “Діти капітана Гаусса” та “Команда Пі” в результаті – перемогла ДРУЖБА!
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/lll-1024x461.jpg)
Ми дякуємо учасникам, глядачам за те, що долучилися. Разом ми не лишень продуктивно та весело провели свій час, але і дізналися багато чого нового та цікавого!![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/ngg-1024x461.jpg)
Чого лишень вартий конкурс “Думки дітей…”, який здається вразив нас найбільше…маємо надію, що у майбутньому буде проведено не один такий захід, де й інші студенти та викладачі нашого коледжу зможуть доєднатися та взяти участь, аби проявити свої математичні здібності![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
Альона Навозенко, студента 131 групи, ІІІ курсу