Змагання з шахів

Змагання з шахів 

У І та ІІ етапах змагань з шахів у вищому навчальному закладі  І-ІІ рівнів акредитації за програмою обласних студентських спортивних ігор 2013-2014 навчального року взяло  участь 122 студенти, з них 28 юнаків та 94 дівчини. Читати далі

Язичницьке коріння української культури

          3 лютого була проведена потокова  відкрита виховна година для студентів першого курсу  «Язичницьке коріння української культури». Захід був підготований студентами 113 та 114 груп під керівництвом класних керівників, викладачів іноземної філології О.О. Лаппи та Г.О. Перунової. Читати далі

Конкурсна програма “Математична музика”

      IMG_6427 28 січня 2014 року викладачі предметної (циклової) комісії фізико-математичних дисциплін спільно з викладачами музичних дисциплін провели інтегровану конкурсну програму «Математична музика» за участю команд третіх курсів. Читати далі

Початкова освіта

Бериславський педагогічний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад
«Бериславський педагогічний  коледж
 імені В.Ф.Беньковського»
Херсонської обласної ради

 

Рівень акредитації: перший.
Ліцензія: МОНУ серія АД №073250, дата видачі 12.02.2013 року.
Випускникам видається диплом державного  зразка.
Адреса: 74300, м. Берислав, Херсонська область, вул. Слобідська, 45
Тел/факс:  (05546) 7-56-85,  7-28-14, 0500156308
E-mail: berpedkoledg@gmail.comwww.www.bpc.ks.ua

1

“Початкова освіта”
Термін навчання 3 роки 10 місяців
Вступні випробування: українська мова, математика.

Вчитель початкових класів з правом викладання іноземної мови

6

З метою  розширення сфери освіти студентів спеціалізації «Вчитель початкових класів з правом викладання іноземної мови» і надання їм можливості практичного оволодіння розмовними навичками адміністрацією коледжу  укладена угода з Корпусом Миру США  про роботу з волонтерами. Це дозволяє нашим студентам опанувати дві європейські мови: англійську і німецьку. Однією з форм роботи майбутніх вчителів іноземної мови в початкових класах є  безпосередня робота на базі дитячих оздоровчих таборів в рамках проведення тематичної зміни «Літо з англійською».

Переваги:
враховуючи вимоги програми початкової школи, де  іноземна мова вивчається з першого класу, студенти-випускники даної спеціалізації зможуть працювати вчителями іноземної мови загальноосвітніх навчальних закладів.

“Вчитель початкових класів та вчитель фізичної реабілітації”
7За час навчання за даною спеціалізацією студенти здобувають знання не тільки з фундаментальних дисциплін, а ще вивчають: основи фізичної реабілітації, метрологічний контроль в реабілітації, спортивна фізіологія, основи догляду за хворими та інвалідами, психологічна реабілітація дітей з фізичними вадами, теорія і методика оздоровчої фізичної культури та масового спорту, 8фізична реабілітація при захворюванні внутрішніх органів, при порушеннях опорно-рухового апарату, при хірургічних захворюваннях, при захворюваннях нервової системи, методи дослідження у фізичній реабілітації, сучасні оздоровчі технології.

Переваги:

якісна підготовка молодих спеціалістів здійснюється завдяки високому рівню  матеріально-технічного та методичного забезпечення, тісному співробітництву з базами практики, де студенти можуть застосувати свої знання при виконанні практичних завдань в рамках проекту «Літо з фізичною реабілітацією».

Вчитель початкових класів та вчитель інформатики початкової школи
9Враховуючи потреби сьогодення коледж займається підготовкою вчителів інформатики початкової школи. Для цього на належному рівні організовано навчальний процес із застосуванням нових інформаційних технологій. Функціонують 2 комп’ютерні класи з персональними комп’ютерами нового покоління, лабораторія  інформаційних технологій, сучасні аудиторії обладнані смарт-дошками та мультимедійними проекторами.
До послуг студентів – мережа Інтернет,  сучасні комп’ютерні програми, електронні підручники, мультимедійні лекції розроблені викладачами коледжу.
Невід’ємною складовою навчального процесу є заохочення студентів до розробки власних програмних продуктів.
Переваги:
отримуючи грунтовні знання, випускники спеціалізації «Вчитель інформатики початкової школи» мають можливість працювати в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах за обраною додатковою кваліфікацією. 

Вчитель початкових класів і керівник дитячого хореографічного колективу
10Навчання за даною спеціалізацією захоплююче та цікаве. Майбутні хореографи мають змогу оволодіти теоретичними основами та практичними навичками з ритміки, класичного, народного, бального танцю, історії хореографічного мистецтва, методики роботи з дитячими хореографічними колективами, композиції і постановки танців, історії костюму, гриму.
11Майбутнім хореографам надана можливість показати здібності та  таланти, займаючись у хореграфічному гуртку «Бериславські візерунки», члени якого є активними учасниками не тільки загальноколеджних заходів, а і міських, районних, обласних концертних, конкурсних програм.

Переваги:

оволодіння спеціалізацією «Керівник дитячого хореграфічного колективу» дозволить випускникам працювати не тільки у загальноосвітніх навчальних закладах, а і будинках творчості , культури на посаді хореографа.

Вчитель початкових класів і організатор роботи з учнівськими об’єднаннями”
12Дізнатись про молодіжні організації, інклюзивне виховання, гендерну освіту та методи роботи з важковиховуваними дітьми зможуть студенти, обравши спеціалізацію «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями».
Один із пріоритетних напрямків діяльності студентів-організаторів роботи з  учнівськими об’днаннями  –   робота  педагогічного загону метою якої є співпраця зі  школою-інтернатом для дітей-інвалідів (с.Дніпряни), дитячим відділенням районної лікарні (м.Берислав). Традиційними є проведення благодійних акцій, що складаються зі збору одягу, іграшок та дитячих  книжок, театралізованих зустрічей та ігор.
Переваги:
вибір даної додаткової кваліфікації дає  можливість  фахівцям, які вже мають освіту вчителя початкових класів, працювати на посаді педагога-організатора  як загальноосвітніх так і в позашкільних навчальних закладах.

Вчитель початкових класів і керівник дитячого художнього (хорового) колективу
13       Специфіка навчання за даною спеціалізацією полягає у глибокому опануванні майбутніми керівниками дитячих художніх (хорових) колективів таких навчальних дисциплін: основний музичний інструмент, основи диригування, вокал, сольфеджіо і основи гармонії, хор,музична література, робота з ансамблем дитячих музичних інструментів.
Студенти з задоволенням відвідують гуртки художньої самодіяльності, зразкову  вокальну студію «Колорит», зразковий хор «Мелодика». Традицією є проведення  загальноколеджних щорічних фестивалів художньої самодіяльності.
Ось уже 10 років вокалісти та хоровий колектив є постійними лауреатами та дипломантами обласних, регіональних, всеукраїнських фестивалів, конкурсів художньої самодіяльності.
Переваги:
спеціалісти з  дипломом «Вчитель початкових класів та  керівник дитячого (хорового) колективу»  можуть реалізувати здобуті вміння та навички як у школі так і дошкільних навчальних закладах на посаді керівника з музичного виховання та художньої культури.

Вчитель початкових класів і організатор спортивних секцій і клубів
14У процесі навчання за даною спеціалізацією крім фундаментальних дисциплін педагогічного напрямку студенти вивчають: рухливі ігри з методикою навчання, теорію та методику навчання гімнастики, легкої атлетики, плавання, спортивних ігор.
Крім того майбутні керівники спортивних секцій та клубів мають змогу відвідувати спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, футболу, легкої атлетики, шахів. Постійно діючий спортивний клуб «Юність» запрошує всіх студентів коледжу до активних занять спортом та подорожей туристичними маршрутами.
15Завдяки високопрофесійній підготовці,студенти  даної спеціалізації упродовж десяти років поспіль посідають призові місця у обласних універсіадах серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.
    Переваги:
студентам за результатами спортивних досягнень присвоюються розряди, надаються посвідчення кандидатів та майстрів спорту. По закінченню навчання на них чекають спортивні комплекси та школи, де вони зможуть працювати тренерами, суддями, інструкторами по спорту, вчителями фізичного виховання в загальноосвітніх школах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • якісна  сучасна освіта;
 • потужна матеріально-технічна база;
 • підготовка за повним спектром сучасних педагогічних методик і технологій;
 • якісний науково- педагогічний склад викладачів;
 • навчання за державним замовленням;
 • участь у художніх колективах, спортивних секціях, клубах;
 • проходження педагогічної практики влітку та відпочинок на узбережжі Чорного та Азовського морів;
 • поглиблене вивчення іноземної мови та інформатики
 • участь у міжнародних навчальних проектах;
 • можливість подальшого навчання за кордоном;
 • отримання вищої освіти за скороченим терміном без ЗНО у вузах ІІІ-ІУ р.а.;
 • матеріальне забезпечення дітей-сиріт та дітей пільгових категорій;
 • подальше працевлаштування.

16 20 19  1718

Дошкільна освіта

Бериславський педагогічний коледжКомунальний вищий навчальний заклад

«Бериславський педагогічний  коледж

 імені В.Ф.Беньковського»

Херсонської обласної ради

Рівень акредитації: перший.
Ліцензія: МОНУ серія АД №073250, дата видачі 12.02.2013 року.
Випускникам видається диплом державного  зразка.
Адреса: 74300, м. Берислав, Херсонська область, вул. Слобідська, 45
Тел/факс:  (05546) 7-56-85,  7-28-14, 0500156308
E-mail: berpedkoledg@gmail.com, www.www.bpc.ks.ua

1Коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів з галузі знань

0101 Педагогічна освіта за спеціальностями:
“Дошкільна освіта”
Термін навчання 3 роки 10 місяців

«Вихователь дошкільного закладу та вихователь логопедичних груп»
(база 9 класів)
«Вихователь з правом навчання іноземної мови»
(база 9 класів)
  Вступні випробування: українська мова, математика.
“Вихователь дошкільного закладу” (база 11 класів), термін навчання 1 рік 10 місяців
“Вихователь дошкільного закладу” (база 11 кл.) (заочна форма), термін навчання 2 роки 10 місяців
 Вступні випробування: конкурс сертифікатів УЦОЯО з української мови та літератури, з історії України або біології (за вибором).

2 3 4

Виходячи з  потреб дошкільних навчальних закладів області коледж готує спеціалістів з додаткової кваліфікації «Вихователь логопедичних груп». Навчання майбутніх логопедів здійснюється досвідченими викладачами відділення. Студенти набувають уміння і навички, вивчаючи дисципліни: основи логопедії, логопедична ритміка і методика навчання, психологія мовлення, клінічні основи дефектології, методика освітньо-виховної роботи з дітьми логопатами.

Студенти мають змогу продемонструвати свої знання на педагогічній практиці у кращих дошкільних навчальних закладах м.Берислава, Нової Каховки.
Переваги:

сучасно оснащений кабінет логопедії, професійна майстерність педагогів надає можливість підготувати висококваліфікованих спеціалістів для подальшої роботи на посаді вихователя-логопеда.

       На сьогоднішній день, працюючи за новою програмою «Я у світі», дошкільні заклади потребують вихователів з грунтовними знаннями іноземної мови. З цією метою у коледжі створена та функціонує лабораторія англійської мови та методики навчання, на базі якої проходять індивідуальні та групові консультації.

Студенти займаються дослідницько-пошуковою роботою, яка спрямована на позитивне ставлення до обраної професії та вдосконалення професійних вмінь.

Переваги:

активно працює клуб «Лінгва»,залучаючи студентів даної спеціалізації до участі у міжнародних проектах, лінгвістичних  фестивалях, використовуючи традиційні та інноваційні технології навчання, що дозволяє  підготувати висококваліфікованого фахівця  з англійської мови для роботи у дитячих садках.

5

Пройшов обласний семінар – практикум

Обласний семінар–практикум за темою:

«Вокально – педагогічна діяльність в системі сучасного вокально – хорового мистецтва».

IMG_7257Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, з метою вдосконалення навчально – виховної роботи гуртків, студій з музичного та вокально – хорового жанрів 18 лютого 2014 року  Бериславським педагогічним коледжем  спільно з Херсонським державним будинком художньої творчості було проведено  обласний семінар – практикум за темою: «Вокально – педагогічна діяльність в системі сучасного вокально – хорового мистецтва». До участі у семінарі було запрошено керівників гуртків, студій з музичного та вокально-хорового мистецтва позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів області.

       На семінар прибули керівники вокальних колективів Центру позашкільної роботи Херсонської обласної ради, Новокаховського будинку дитячої творчості, Новокаховського вищого професійного училища, Білозерського та Голопристанського Будинків дитячої та юнацької творчості,  Чорнобаївського міжшкільного виробничого комбінату, а також вчителі музики з Каховської гімназії, Роздольненської, Дніпрянської, Дудчанської, Білозерської, Дар’ївської, Федорівської, Токарівської, Новотягинської  загальноосвітніх шкіл. Не пропустили захід і колеги з Бериславської ЗОШ №3.

Багато хто з гостей був у коледжі уперше, тож   для них було організовано екскурсію по навчальному закладу.

IMG_7254Всіх учасників семінару щиро привітала  Заслужений працівник освіти,  кандидат педагогічних наук, директор коледжу Климович Маргарита Володимирівна. Адже саме з її ініціативи було створено  Зразковий хор «Мелодика», всі вокальні жанри об’єднано у Зразкову вокальну студію «Колорит».

Ще однією приємною подією дня було вручення  Дипломів Херсонського  державного будинку художньої творчості  за вагомий внесок у розвиток і популяризацію  вокального мистецтва та з нагоди підтвердження  звання «Зразковий  художній колектив» керівнику хору «Мелодика» Богун З.Ю. ,  керівнику вокальної студії «Колорит» Манюк Г.М. ,  а також керівнику гуртка «Умілі руки» Ліляновій І.А., чий гурток отримав звання «Зразковий художній колектив» уперше.

IMG_7207

 

Програмою семінару  було передбачено лекції та майстер – класи провідних фахівців області з вокального жанру.

 

IMG_7209

Присутні уважно слухали евристичну лекцію «Вокально-педагогічна творчість як передумова виконавської діяльності співака», яку підготувала Манюк Г.М., брали активну участь у роботі майстер-класів «Вокально-хорова діяльність учасників хорового колективу з урахуванням сучасних тенденцій» (Богун З.Ю.),

 

IMG_7210

«Початкова робота над строєм у творах a cappella» (Манюк Г.М.), «Основні принципи роботи естрадного співу  в вокальному колективі» (керівник зразкового художнього колективу «Дебют»  Херсонського центру позашкільної роботи Ткач А.В.).

 

 

А щоб створити  атмосферу творчості та взаєморозуміння була використана інтерактивна гра «Енергізатор».

IMG_7221

 

Справжнє захоплення викликав у слухачів майстер-клас з елементами інтерактивних технологій  «Методика роботи та процес створення сучасного естрадного вокального колективу»,  що підготував та провів Ігор Корчагін. За результатами роботи  було створено експромтом  вокальний колектив  наших гостей, учасників майстер-класу,  «Superstar».

 

Закінчилася зустріч концертною програмою вихованців творчих колективів Бериславського педагогічного коледжу.

IMG_7225Зразковий хор “Мелодика”, керівник Богун З. Ю.

IMG_7260 2Зразкова студія “Колорит”, керівник Манюк Г. М.

IMG_7241Шоу-група “GOLD”, керівник Корчагін І. В.

Але найгучніші оплески зірвала новостворена група «Superstar» з піснею «Старый клен» на новий лад.

IMG_7246